BIP Instytut Europejskiej Sieci Pamięć i Solidarność

Dane kontaktowe - BIP Instytut Europejskiej Sieci Pamięć i Solidarność

 

DYREKTOR - Rafał Rogulski,

ZASTĘPCA DYREKTORA - Iga Raczyńska

 

Koordynator Biura: Agnieszka Kucharska, tel. +48 22 39 57 600, e-mail: office@enrs.eu

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY -                      Ewa Tulwin, tel. +48 500 396 008, e-mail: head.accountant@enrs.eu

DZIAŁ STRATEGII I ROZWOJU -       Beata Drzazga, tel. +48 500 581 791, e-mail: beata.drzazga@enrs.eu

DZIAŁ PROJEKTÓW -                         Agnieszka Mazur-Olczak, tel. +48 508 455 052e-mail: agnieszka.olczak@enrs.eu 

                                                                            Anna Wachowiak, tel. +48 789 220 778e-mail: anna.wachowiak@enrs.eu

DZIAŁ KOMUNIKACJI I PROMOCJI - Małgorzata Feusette-Czyżewska, tel. +48 22 39 57 600e-mail: malgotrzata.feusette@enrs.eu

                                                              Maciej Kidawa, tel. +48 501 334 885e-mail: maciej.kidawa@enrs.eu

DZIAŁ NAUKOWY -                             dr Małgorzata Pakier, tel. +48 22 39 57 600e-mail: malgotrzata.pakier@enrs.eu

                                                              dr Bartosz Dziewanowski-Stefańczyk, tel. +48 502 373 341e-mail: bartosz.dziewanowski@enrs.eu

DZIAŁ ADMINISTRACJI -                   dr Wojciech Pazik, tel. +48 22 39 57 600, e-mail: wojciech.pazik@enrs.eu

 

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH - e-mail: iod.enrs@enrs.eu