BIP Instytut Europejskiej Sieci Pamięć i Solidarność

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA - OFERTA PRACY: SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW (NR REF. 4/2016)

Główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Projektów:

  1. Kompleksowa organizacja VI edycji międzynarodowego Sympozjum „Pamięć Europy”, w tym m.in.:
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami partnerskimi w Polsce i zagranicą, zespołem merytorycznym, ekspertami, panelistami i współorganizatorami projektu,
  • opracowanie i redakcja dokumentacji projektowej w języku polskim i angielskim, w tym: pism, zaproszeń, umów, programów i protokołów ze spotkań, kosztorysów, harmonogramów i sprawozdań,
  • prowadzenie dokumentacji finansowej projektu,
  • rozpoznanie rynku usług i opracowywanie dokumentacji zamówień,
  • prowadzenie bazy zgłoszeń, udzielanie informacji o Sympozjum i kontakt z uczestnikami wydarzenia,
  • organizacja wydarzeń Sympozjum: wykładów, warsztatów, wizyt w miejscach pamięci,
  • współpraca z podwykonawcami,
  1. Współpraca przy organizacji innych międzynarodowych projektów realizowanych przez Instytut, w tym np. przy realizacji konferencji, warsztatów, projektów wydawniczych, projektów edukacyjnych.

Wymagania wobec kandydata/ki:

Niezbędne

  • wykształcenie wyższe humanistyczne
  • min. 2-letnie doświadczenie w organizacji projektów międzynarodowych (preferowane: przy organizacji konferencji, warsztatów, projektów z dziedziny edukacji historycznej, publikacji),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • zainteresowanie historią XX wieku oraz edukacją historyczną i kulturalną
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem,
  • samodzielność,
  • wysoki poziom kultury osobistej.

Dodatkowe

  • znajomość drugiego języka obcego (w szczególności niemieckiego, czeskiego, słowackiego, węgierskiego lub rumuńskiego)
  • wykształcenie wyższe na kierunku: historia
  • doświadczenie w pracy w państwowej instytucji kultury

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i interesującą pracę w środowisku międzynarodowym,
  • umowę o pracę na zastępstwo

Wymagane dokumenty

Dokumenty aplikacyjne:

  • CV
  • list motywacyjny, zawierający klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, ewentualne dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje

należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: office@enrs.eu do 6 listopada 2016 r. wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny  4/2016.

Proces rekrutacji

Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Kandydaci zakwalifikowani do dalszego postepowania rekrutacyjnego zostaną powiadomieni indywidualnie o terminie rozmów kwalifikacyjnych.

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej rekrutacji na stanowisku Specjalisty ds. Projektów została zatrudniona pani Kamilla Rejmej.

Data wytworzenia: 2016-10-21 Autor: Administrator Data publikacji: 2016-10-21 11:43 Osoba udostępniająca na stronie: Administrator Data ostatniej modyfikacji: 2016-12-08 Osoba modyfikująca: Administrator